Hatay Beyazıt Otel

0
600

Otelin ismini veren Bayazıt Ailesi geçmişte de bu işi 1970-1983 yıllarında 13 yıl sürdürmüş olup ara vermiştir. 1981 yılından beri inşaat sektörüne Gökkuşağı Yapı olarak  sürdürmüş olup ve hala devam ettirmektedir. Aile yatırımlarını turizm alanına 32 yıl sonra dönüş yaparak  2015 yılında İskenderun’a 3 yıldız standardında yeni bir otel kazandırmıştır.

 

 

 MİSYONUMUZ : 

                  Müşteri memnuniyetinin temelinin fonksiyonel ve kaliteli yapılar olduğu bilinciyle hareket etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılanması en öncelikli görevimizdir. Müşterilerimizden aldığımız deneyimler ile kendimizi yenileyip geliştirmek kurumsal misyonumuzdur.
Tüm konuklarımıza aynı mükemmellikte hizmet sunmak , sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak.
Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde teknolojiyi , bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak ,akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek ,gelir ve istihdam yaratarak ,konuklarımızın ,çalışanlarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir.

 

VİZYONUMUZ : 

                 Vizyonumuz, müşterilerimizin beklentilerine uygun yaşam alanları üretmek, yarının teknolojilerini uygulamak, faaliyet alanımızdaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek, sektörde örnek firma olmaktır.
Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyeti sağlayarak sektörümüz de öncü olmak.
İçinde bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek , bütünlük içinde çeşitlenmek ,bölgemizde güvenilir bir marka olmaktır.

Çay Mahallesi Ulu Cami Caddesi No:93 iskenderun – HATAY

0(326) 6142520

0(326) 6142530

[email protected]

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER